Великі, комплексні політичні і соціальні опитування

великі соціальні опитування

TNS є всесвітнім лідером у проектуванні, проведенні і керуванні комплексними політичними і соціальними дослідженнями. Будучи експертами у проведенні досліджень з використанням методик збору даних «обличчям до обличчя», онлайн і телефонних опитувань, ми здатні опитати групи, які найважче охопити, та забезпечувати надійну та репрезентативну вибірку зі строгою процедурою контролю якості на всіх етапах.

Великі, комплексні політичні і соціальні опитування

Соціально-політичний підрозділ TNS є лідером індустрії у проектуванні, проведенні і керуванні комплексними політичними і соціальними дослідженнями. Ми напрацювали експертизу у широкому спектрі соціально-політичних питань, таких як освіта, здоров’я, соціальні послуги, навколишнє середовище, працевлаштування, виховання та охорона дітей, громадський транспорт, правосуддя, імміграція та інтеграція у громаду.

Наші найкращі експерти-методологи розробляють дизайни дослідження, які дозволяють оцінити найбільш комплексні соціальні і політичні питання. Впроваджені нами процедури контролю якості забезпечують отримання надійних даних, які використовуються урядами для формування політик і прийняття рішень.

Ми використовуємо повний спектр методик збору даних – інтерв’ю «обличчям до обличчя», онлайн, телефонні опитування (з використанням як стаціонарного, так і мобільного зв’язку), що дозволяють досягти ті шари населення, які зазвичай вкрай важко охопити.