TNS Real-time Customer Feedback™

transactionTRIM_infogram

TNS Real-time Customer Feedback™ використовує систему, а також інформаційні платформи, для отримання безперервного зворотнього зв’язку з клієнтами, відстеження важливих подій у сфері клієнтського досвіду і ключових точках взаємодії споживача з брендом .

TNS Real-time Customer Feedback™

Успішні компанії знають, що важливо для споживачів, і вони послідовні у наданні продуктів та послуг, необхідних і значущих для їх споживачів-клієнтів.

TNS Real-time Customer Feedback™ використовує систему, а також інформаційні платформи, для отримання безперервного зворотнього зв’язку з клієнтами, відстеження важливих подій у сфері клієнтського досвіду і ключових точках взаємодії споживача з брендом.

Методика TNS Real-time Customer Feedback™ дозволяє комбінувати всю необхідну аналітичну і дослідницьку інформацію на одному порталі, розробленому індивідуально для кожного з наших замовників. Розміщена на такому порталі інформація дає вам можливість миттєво отримувати інсайти про клієнтський досвід, якість надання послуг та рівень задоволеності клієнтів. Портал дозволяє заздалегідь прогнозувати можливі проблеми, допомагаючи вам управляти очікуваннями своїх споживачів та якістю наданих послуг. Результатом такої роботи стає системне управління клієнтським досвідом, що, в свою чергу, сприяє зростанню вашого бізнесу.