Activation Workshops

SuperGroup_icon

Втілення інсайтів у реальні дії

Activation Workshops – це інтерактивні, денні сесії, мета яких втілення дослідницьких інсайтів в життя та розробка чітких планів дій, які відповідають вашим стратегічним цілям.

Втілення інсайтів у дії

Activation Workshops втілюють результати досліджень в конкретні плани дій, що відповідають вашим основним стратегічним бізнес цілям.

Використовуючи п’яти-етапний процес активації, наші експерти з проведення якісних досліджень допоможуть вам визначити пріоритетність інсайтів, зрозуміти висновки та розпочати процес змін як у короткостроковій, так і довгостроковій перспективі.

Наші Activation Workshops – повністю інтерактивні та розроблені у відповідності до ваших конкретних задач. Ми користуємося креативними техніками вирішення проблем і всебічним підходом до задач, що дозволяє нашим фахівцям втілювати інсайти у життя, давати чіткі рекомендації та розробляти плани дій, які гарантують повернення інвестицій, вкладених у проведення дослідження.

Питання, на які дає відповідь Activation Workshops

  • Як я можу втілити інсайти у життя таким чином, щоб це стало дієвим для більш широкої аудиторії?
  • Яким чином я можу показати моїй команді зв’язок між результатами дослідження та їхнім втіленням?
  • Як удосконалити процес включення численних зацікавлених груп у розробку стратегій, які призведуть до зростання бізнесу?
  • Як можна трансформувати масштабні та комплексні дослідження у декілька інтуїтивних та практичних дій?

Ключові переваги використання Activation Workshops

  • Використання системи проективних технік, спеціально розроблених для ефективного використання результатів досліджень та задоволення потреб бізнесу
  • Поєднання знань ваших ключових менеджерів з експертизою наших досвідчених модераторів
  • Система може бути застосована для будь-якого якісного чи кількісного дослідження