Використання реальної поведінки людини для удосконалення позиціонування бренду

tns-behaviour-change

Шлях від формулювання стратегії бренду до реального позиціонування на ринку може бути тернистим, частіше за все через непередбачуваність людської поведінки. Застосування наших поведінково-центричних підходів допомагають вам побудувати міст між тим, що люди думають, відчувають та говорять, та тим, як вони діють насправді.

Використання реальної поведінки людини для удосконалення позиціонування бренду

Шлях від формулювання стратегії бренду до реального позиціонування на ринку може бути тернистим, частіше за все через непередбачуваність людської поведінки. Справжня проблема для бренду є те, що думки, відчуття та вислови людей не дуже добре збігаються з їхніми вчинками.

На вчинки людей при покупці та використанні брендів і категорій впливають різноманітні фактори, наприклад звички, інертність поведінки та конкретна ситуація.

У відділі якісних досліджень TNS ми застосовуємо низку поведінково-центричних підходів, які дозволяють вам отримати реальну картину поведінки споживача у категорії, як вона змінюється залежно від внутрішніх і зовнішніх чинників, а також можливості або ризики для вашої категорії/бренду. Застосовуючи такі техніки, як когнітивні інтерв’ю, відео камери, які на собі носять учасники під час досліджень, щоденники на мобільних пристроях та спостереження в ситуаціях безпосереднього контакту споживача з продуктом, ми радимо вам, як можна змінити, закріпити або посилити звички споживачів, збільшити використання бренду/продукту або впливати на вибір споживача у магазині.