Поєднання точності та креативності для розробки надихаючих потенційних ідей розвитку

tns-innovation-and-ideation

Успіх інновацій криється у розумінні та вирішенні незадоволенності споживачів. Тому виникає необхідність у процесі, який поєднує глибинне розуміння дійсності споживача з креативним вивченням можливостей.

Інновації та розробка ідей

Успіх інновацій криється у розумінні споживача та вирішенні його проблем. Тому виникає необхідність у процесі, який поєднує глибинне розуміння дійсності споживача з креативним вивченням можливостей.

Наші найкращі процеси інновацій та перевірені принципи генерування ідей поєднують дисциплінарний підхід та точність визначення можливостей:

  • Ми застосовуємо низку методик, розроблених саме для вирішення ваших конкретних інноваційних задач, для розуміння середовища, в якому знаходяться ваші бренди та продукти. Ми використовуємо широкий спектр підходів – від етнографії та культурного аналізу до спостережень в ситуаціях безпосереднього вживання продукту та спілкування споживачів, опитувань та аналізу соціальних даних.
  • Наш інструментарій для генерування ідей, розроблений провідними експертами, базується на досконало розроблених прикладах генерування ідей. Ми віримо, що для досягнення найкращих результатів в процесі генерування ідей вкрай необхідно мати чіткі структуру та процес, і Ви можете переконатися у цьому, за допомогою наших методик.