Соціально-політичні опитування

соціально-політичні опитування

Ми пропонуємо надійні підходи до виміру та аналізу громадської думки, оцінки потенціалу політичних кандидатів і партій, оптимізації політичного позиціонування, управління репутацією та надання оцінок голосування для вечірнього марафону у день виборів.

Соціально-політичні опитування

Наш соціально-політичний підрозділ, накопичив унікальний досвід бездоганного проведення опитувань громадської думки та досліджень уподобань щодо наміру голосування. TNS лідирує на багатьох ринках в таких напрямках, як оцінка потенціалу певних кандидатів або політичних партій, участь у вечірніх телемарофонах у день виборів та надання точних оцінок шляхом проведення екзіт-полів.

Наші стратегічні консультації політичних організацій базуються на наших поглиблених знаннях електорального циклу та ролі традиційних і нових медіа у цьому процесі.

TNS в Україні проводить екзіт-поли під час всіх виборів Президента та до Верховної Ради з 2002 року.

І останнє, але не менш важливе, ми щомісяця вимірюємо та аналізуємо пульс громадської думки в Україні на головні події. Наші дані слугують важливою інформацією для медіа організацій та політичних інститутів.

Наші послуги щодо опитувань у соціальному та політичному секторах включають:

  • Оптимізацію позиціонування на політичному ландшафті
  • Інсайти в поведінці/установках при голосуванні
  • Управління репутацією для політичних інститутів
  • Надання оцінок голосувань під час вечірніх марафонів у день виборів