Kantar TNS online TRACK

Kantar TNS online TRACK (1)

Kantar TNS online TRACK ‒ щомісячне вимірювання та аналіз громадської думки щодо подій України та опитування споживачів щодо ставлення та використання різних товарів та послуг. Наші дані на регулярній основі забезпечують інформацією виробників, медіа та різні інститути країни.

Kantar TNS online TRACK включає власний блок питань і блок «омнібус– клієнтські запитання»

Kantar TNS online TRACK

З початком активних політичних, соціальних та економічних змін в українському суспільстві у 2014 році, виникла потреба постійно відстежувати ставлення населення до розвитку подій в країні. Kantar TNS online TRACK – це опитування населення України, що користується Інтернетом, та отримання думок про найважливіші події, потреби та споживання.

Наші щомісячні дані на регулярній основі забезпечують важливою інформацією виробників, медіа та різні інститути країни. Завдяки online збору даних ми маємо можливість швидко отримувати реакцію громадян щодо різних питань.

Проект розрахований на розміщення питань клієнтів «на замовлення» і включає блок «омнібус – клієнтські запитання».

Ми допоможемо перетворити ваші завдання/бізнес завдання у запитання online TRACK і оперативно, менше, ніж за місяць, надати результати опитування. Тематика запитань не обмежується.

Опитування репрезентує міське населення України, яке користується Інтернетом у віці 18-55 років за статтю, віком, типом населеного пункту, регіону. Обсяг вибірки 1000 респондентів

Запитання погоджуються на початку кожного місяця, а результати передаються наприкінці цього ж місяця – в останніх числах.