Корпоративна і соціальна відповідальність

Молодь освоює маркетинг

З 2006 року разом з Українською Асоціацією Маркетингу Kantar Україна проводить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із маркетингу імені Ігора Ткаченка «Молодь опановує маркетинг». Конкурс дає шанс талановитим студентам розкрити свої можливості, адже вони, ще навчаючись, можуть показати свої навички провідним спеціалістам, отримати об’єктивну оцінку знанням або навіть запрошення на роботу чи практику в компанії. Спілкування зі спеціалістами у сфері маркетингових досліджень, допомагає студентам розуміти реальні вимоги та потреби ринку і переносити свої теоретичні знання у практичну сферу.

 

Стипендійний фонд імені Ігора Ткаченка в НаУКМА

Kantar Україна є партнером Національного університету «Київо-Могилянська академія», а починаючи з 2008 року ми організовуємо спільний конкурс на отримання стипендій кращими студентами у сфері PR і соціології, які надаються Стипендійним фондом імені Ігора Ткаченка. Ідея конкурсу полягає в тому, щоб виявити не просто відмінників, не просто старанних студентів, які вміють використовувати те, що вони почули на лекціях, а дійсно талановиту, мотивовану молодь, для якої конкурс та стипендія це інструмент отримання досвіду та нових знань.

 

Всеукраїнський конкурс студентських робіт SMART START

У 2016 році компанія Kantar Україна спільно з Фондом імені Ігора Ткаченко започаткувала всеукраїнський конкурс аналітичних робіт SMART START.  Конкурс покликаний формувати у студентів практичне розуміння галузі досліджень та аналітики і дає змогу розкрити свої здібності. В рамках конкурсу ми тісно співпрацюємо з науковими керівниками робіт, з викладачами та представниками ВНЗ з метою збільшення практичної цінності робіт.

 

Підтримка поранених бійців та допомога вимушеним переселенцям

Ми підтримуємо Українських бійців поранених в зоні АТО. Наші робітники опікуються Ірпінським військовим госпіталем, допомагаючи у придбанні матеріалів і обладнання для проведення ефективних операцій та для забезпечення комфортного післяопераційного періоду поранених.
Співробітники Kantar Україна впевнені, що діти це наше майбутнє. Тому, з метою підтримки дітей солдатів та вимушених переселенців, ми співпрацюємо з проектом «Юні. Діти понад усе»  та допомагаємо їм організовувати заходи та майстер-класи для діточок. Більше про соціальну діяльність компанії дізнайтесь на нашій сторінці Facebook https://www.facebook.com/KantarUkraine/