Активізація Сходу, зростання Facebook і Google+: UAнет на другий день після оголошення про блокування

Проаналізувавши дані KANTAR TNS CMeter за другий день після оголошення про блокування російських ресурсів, чітко стає помітна тенденція сталого зростання охоплень Facebook. Соціальна мережа Google+, як і прогнозувалося, посилює позиції і майже подвоїла денне охоплення.

1_1705

Цікавим є також регіональний розподіл такого приросту, найбільше Facebook приростає на Сході, через початково нижчі показники, ідентична ситуація з Ukr.net. Найшвидше на нововведення реагують користувачі у віці 14-20 років, що і дають найбільший приріст в аудиторії Facebook. Поки ця категорія користувачів обійшла увагою Ukr.net.

22_1705

Opera.com продовжує бити рекорди по зростанню охоплень, при цьому найбільше зростання спостерігається у аудиторії 46+.

За зменшенням охоплення ЗМІ видно, що інформаційний ажіотаж пішов на спад.

3_1705


Дані дослідження Kantar TNS CMeter: desktop інтернет-користувачі у віці 14-70 років

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

  •  Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.
  •  Frame-centric- лічильники встановлені не на сайті, а в фреймі банерної мережі. На даний момент у вимірі більше 2500 сайтів
  •  User-centric- панель охоплює близько 5000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних.