Довіра до В.Зеленського на посаді президента та оцінка правильності руху країни

Після перших кроків у якості президента України Володимир Зеленський зберігає високий кредит довіри, але загальні настрої стосовно ситуації в країні є не настільки високими.

Про це свідчать результати опитування Kantar Express-Track 2019.

66% респондентів відповіли, що підтримують нового президента. Оцінюючи ситуацію в країні, 45% опитаних зазначили, що відчувають надію й оптимізм, а 5% схарактеризували свій стан як «ентузіазм й натхнення». Водночас, майже третина респондентів (28%) висловили занепокоєння напрямком руху країни.

Загальний курс руху країни вважають правильним 39% респондентів, 43% — поки не визначилися в правильному чи не правильному напрямку йдуть справи. Про те, що країна рухається у неправильному напрямку заявили 18% опитаних.

Підтримка В.Зеленського та оцінка правильності руху країни

Опитування жителів України (включно з мешканцями сільської місцевості) у віці 18-55 (окрім зони ООС та Криму) методом онлайн-опитування. Період опитування: 30.05.2019-07.06.2019. Вибірка: 600 респондентів.

З питань отримання повних результатів дослідження — mail@tns-ua.com


Kantar Express-Track — експрес-опитування за 7 днів, що дозволяє отримувати оперативну інформацію про головні політичні події в країні.

Kantar Україна (у минулому TNS Ukraine) є представником провідного світового дослідницького бренду Kantar (дослідницький підрозділ WPP). В активі Kantar Україна дослідницькі методи та технології, які допомагають дізнаватись більше про українців  – від визначення мотивів здійснення покупки до медіаспоживання, від моніторингу інтернет-діяльності до екзит-полів, від масштабних кількісних досліджень до якісного вивчення покупців.