Футбольна лихоманка: про що українці читали в Wikipedia в червні?

7 статей присвячених футбольній тематиці виявилися в ТОПі серед українських читачів Wikipedia, такі дані desktop дослідження Kantar TNS CMeter.

В першу п’ятірку статей крім футбольної тематики, також увійшла стаття про загиблого актора і режисера Станіслава Говорухіна, фільм «Месники: Війна нескінченності» і стаття про Пабло Ескобара, яка злетіла в ТОП завдяки прем’єрі однойменного фільму.

Українці також читали про загиблого продюсера, журналіста і письменника Кантера Леоніда, а першу десятку закриває гра Detroit: Become Human, реліз якої відбувся в кінці травня.

Стабільно в рейтингу залишаються статті про Україну українською та російською мовами.

Повний ТОП-30 статей виглядає наступним чином:

wiki UA


Дані Kantar TNS CMeter, desktop інтернет-користувачі у віці 14-70 років, n = 5000

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.

Frame-centric- лічильники встановлені не на сайті, а в фреймі банерної мережі. На даний момент у вимірі більше 2500 сайтів

User-centric- панель охоплює близько 5000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних.