Громадяни більше довіряють українським ЗМІ у висвітленні ситуації на Сході, ніж російським.

За останній рік рівень довіри до інформації про події на Сході України в українських ЗМІ значущо зріс, тоді як у російських ЗМІ значущо зменшився, такі дані Kantar TNS Online Track.

Українським ЗМІ стабільно довіряють більше, ніж російським, втім, індекс довіри українським засобам масової інформації не перевищує середнє значення.

zmi

Інформації, що висвітлюється у російських ЗМІ не довіряють 82%, а довіряють лише 8% опитаних. Ситуація з українськими ЗМІ є такою: їх інформації не довіряють 41%, а довіряють – 50% опитаних.

Тут також існують свої регіональні особливості – жителі Східного регіону значущо рідше не довіряють російським ЗМІ (78%), тоді як мешканці Західного не довіряють їм значущо частіше (90%). А ось українським ЗМІ частіше не довіряють у великих містах – 47%,а довіряють більше у Західному регіоні (59%).


Опитування проводилось методом он-лайн опитування з 21.08.2017 по 31.08.2017. Географія дослідження — вся Україна (крім зони АТО та АРК), міське населення, чоловіки і жінки у віці 18-55 років. Вибірка 1000 респондентів, квотна за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.