Індекс задоволеності діяльністю президента, уряду та парламенту

Серед загального невдоволення діяльністю вищих органів влади, Уряд Гройсмана виявився для українців «найменшим злом». За ним слідує Президент Петро Порошенко, а лідирує в антирейтингу – Верховна Рада України.

Онлайн дослідження Kantar TNS Online Track 2018 показало, що сумарна частка тих, хто задовільно оцінює діяльність уряду під керівництвом В. Гройсмана  – 8 %. Протилежну думку поділяє 65% респондентів. 21 % опитаних наскільки задоволені настільки й не задоволені діяльністю кабміну. А відтак, Індекс задоволеності Урядом зупинився на позначці 26,0 що становить найвищий показних серед органів вищої влади.

У порівнянні з минулою хвилею зросла частка тих, хто в основному незадоволений діяльністю Уряду і зменшилась частка тих, кому складно відповісти на запитання.

Оцінка діяльності Уряду Гройсмана

Сумарна кількість тих, хто оцінює діяльність Президента України Петра Порошенко задовільно, складає 12%. У той час, як частка тих, хто не задоволений його діями становить 68%. Індекс задоволеності діяльністю голови держави  значуще не змінився й відповідає показнику 24,7. Однак, у порівнянні з минулою хвилею зменшилась частка тих, кому важко оцінити діяльність Президента.

Оцінка діяльності Президента Порошенко

Опитані найнижче оцінюють діяльність парламенту. Лише 2% респондентів скоріше задоволені діяльністю Верховної Ради. Не задоволені її діяльністю сумарно 82% респондентів, що відображено в Індексі на рівні показника 15,7.

оцінка діяльності ВРУ

Дослідження проходило 26.09.2018-02.10.2018. Географія — міське населення з усієї України (окрім Криму та зони АТО). Цільова аудиторія — жінки та чоловіки 18-55 р. Вибірка 1000 респондентів, квотна за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.