Kantar TNS в Україні готується до запуску власного телевимірювання CMeter Cross-Media

На конференції Kantar TNS «Connected consumer 2.0: відповіді на старі та нові запитання» бізнес-директор Kantar TNS Сергій Ткаченко розповів про наміри компанії взяти участь у тендері Індустріального телевізійного комітету на телевимірювання у 2019 році та презентував перші результати пілотного дослідження за допомогою сучасних піплметрів.

Основною особливістю дослідження є кросс-медійність вимірювання, адже воно не обмежується лише телебаченням, а захоплює й інтернет.

«Ми ніколи не планували створити власну піплметричну панель тільки під вимірювання телебачення, і, навряд чи, така ідея може у нас виникнути. Ми запустили унікальну мультимедійну платформу CMeter Cross-Media, яка обладнана істотно великими можливостями. Ми вже кілька років вимірюємо Інтернет в рамках проекту CMeter, а кросс-медійне дослідження стало логічним продовженням: останні кілька років ми розповідали про різні кросс-медійні методики Kantar — прийшов час показати робоче рішення з використанням тестової київської панелі.

На відміну від звичайної піплметричної панелі, наша панель досліджує різні типи медіа, зокрема ТБ і інтернет. Для цього пристрій, що вимірює трансляцію OTT / IPTV по телевізору, був модифікований для ідентифікації ефірного сигналу. Це пов’язано з тим, що значна частка телевізійного сигналу доставляється традиційним способом. Його вимірювання в рамках CMeter Cross-Media за своєю функціональністю ідентично класичним піплметрам.» — відзначив Сергій Ткаченко у інтерв’ю ресурсу Медіаняня.

Повна версія інтерв’ю тут