Кіно-спортивний липень: що українці читали в Wikipedia?

Чемпіонат світу з футболу підняв в топ популярних статей в Wikipedia 11 статей на футбольну тематику, такі дані desktop дослідження Kantar TNS CMeter. Найімовірніше, вихід в фінал чемпіонату збірної Хорватії по футболу, спровокував інтерес до статей про саму країну (8 місце) і її Президента Колінда Грабар-Кітарович (11 місце).

Окрім футболу в ТОП-10 також увійшла стаття про українського боксера Олександра Усика, на 22 місці розташувався недавній суперник Олександра — Гассієв Мурат.

За першість у липневих тематиках також бореться кіноіндустрія. 11 статей рейтингу присвячені кінофільмам, акторам і телепередачам. Трохи більше половини статей присвячені всесвіту Marvel.

Також, в ТОП-30 увійшли стаття про свято Купала (7 місце) і стаття про збройний конфлікт на сході України.

Повний ТОП-30 виглядає наступним чином:

UA


Дані Kantar TNS CMeter, desktop інтернет-користувачі у віці 14-70 років, n = 5000

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.

Frame-centric- лічильники встановлені не на сайті, а в фреймі банерної мережі. На даний момент у вимірі більше 2500 сайтів

User-centric- панель охоплює близько 5000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних.