Конференція Connected Consumer 3.0: як це було

Понад 300 учасників. Спеціальний гість з Kantar TNS Poland.  7 унікальних тем, які підготували експерти Kantar TNS спільно з колегами з Razom communications, Danone Nutricia, Winner Imports Ukraine та BAT Ukraine.  У Києві пройшла щорічна конференція Kantar TNS в Україні.

22 листопада в Концерт-холі «Оазис» відбулась щорічна конференція Kantar TNS в Україні — Connected Consumer 3.0, учасниками якої стали клієнти та партнери компанії, а також представники ЗМІ.

KANTAR_TNS_Connected Consumer

Відкривати конференцію випала нагода Марині Костроминій (Account Director Kantar TNS) та Мілі Крутченко (Chief Strategy & Digital Officer razom communication).  Експерти повідали про споживацькі тренди й настрої на майбутній рік, а також розповіли про нові ознаки у портреті споживача.

KANTAR_TNS_087

KANTAR_TNS_068

«Українці оговталися від кризи та почали більше витрачати коштів«, — зауважила Марина Костроміна.

Нові ознаки у портреті споживача Слайд3

Марина Заброда (Account Director Kantar TNS)  та Катерина Левченко (Marketing Director, Danone Nutricia) показали практичний кейс побудови сильного бренду за допомогою технології NeedSсope.

KANTAR_TNS_107

KANTAR_TNS_110

Хвилю запитань від залу викликала доповідь «Клієнтоорієнтованість  як складова зростання бізнесу Winner Imports  Ukraine», з якою виступили Світлана Винославська (Commercial Director Kantar TNS)  та Ольга Якубовська ( Customer Experience Manager WIU).

KANTAR_TNS_136

KANTAR_TNS_142

Експерти розповіли про систему вимірювання задоволеності клієнтів WIU, яку допоміг реалізувати Kantar TNS.

Слайд7Чи може дослідження стати інструментом боротьби з контрабандою сигарет та фальсифікату? Про безпрецендентний для України випадок об’єднання представників галузі для її захисту та як дослідження допомагає у боротьбі з контрабандою розповідали Ольга Чернюшок (Account manager Kantar TNS) та Антон Корнієнко (керівник групи ВАТ Україна).

Котнрабанда сигарет

KANTAR_TNS_182

KANTAR_TNS_185

Аби реклама не ставала  мильною бульбашкою Анна Шахдінарян (Account Director Kantar TNS) повідала про те, як вимірювати ефективність реклами й завжди досягати поставлених цілей.

KANTAR_TNS_223

Вимірювання реклами

Продовжуючи розмову про зростання, спеціальний гість Marek Biskup (Client Management Director, Kantar Poland) поділився знаннями, як керувати зростанням бренду в складній реальності.

KANTAR_TNS_265

KANTAR_TNS_261

Наприкінці заходу присутнім запропонували методику, яка допоможе зрозуміти найменших споживачів.

«7,6 млн — дитяче населення України, це рівносильно населенню Данії або Фінляндії. Маємо маленьку країну в Україні, і щоб з цією країну дружити — треба її розуміти», — зауважила Вікторія Плужник, Account manager відділу якісних досліджень Kantar TNS, розповідаючи про нестандартні методи дослідження дітей.

KANTAR_TNS_294

KANTAR_TNS_300

Дякуємо за участь й до наступних зустрічей!