Конференція Connected Consumer 4.0 Driving Success: як це було

Понад 300 учасників. 9 унікальних тем та кейсів. Інноваційні методики для  розуміння споживача й зростання бізнесу. У Києві пройшла щорічна конференція Kantar  Україна.

21 листопада в Концерт-холі «Оазис» відбулась щорічна конференція Kantar  Україна — Connected Consumer 4.0 Driving Success, учасниками якої стали клієнти та партнери компанії, а також представники ЗМІ.

Kantar_063

Відкрили конференцію  Ірина Кутушонок та Ольга Капустян із доповіддію «Українець під мікроскопом». Експертки із синдикативних досліджень розповіли про доходи та дозвілля українців, а також про споживацькі тренди й настрої на майбутній рік.

Kantar_077

Kantar_078

Аккаунт директорка Kantar Україна Марина Заброда продемонструвала кейс із сегментації клієнтських баз за допомогою Machine Learning.

Kantar_084

Слайд1

Анна Шахдінарян та Кирило Єжов розповіли про те, як дослідити задоволеність клієнтів та що з цією інформацією робити.

Kantar_117

 

Слайд3

Ольга Капустян закликала присутніх розглядати нові канали для реклами й розповіла, наскільки популярним стає кіберспорт серед українців.

Kantar_138

Kantar_132

В продовження теми, Аккаут директорка Kantar Україна Анна Шахдінарян розкрила секрети та «Must have ефективної реклами». Не обійшлося й без інформації про тест  реклами.

Kantar_143

Для всіх учасників Конференції компанія Kantar Україна підготувала розіграш призів. Вітаємо щасливчиків!

Kantar_193

Директорка з якісних досліджень Kantar Україна Тетяна Домнич розтлумачила маркетингове визначення інсайту  та розповіла, як народжуються інсайти під час Інсайтментів від Kantar.

Kantar_213

Операційний директор Kantar Україна Кирило Єжов нагадав, що ми живемо в еру «мобайл». Ми рахуємо кроки, слідкуємо за калоріями та навіть досліджуємо якість сну за допомогою свого смартфону. Тож експерт запропонував використовувати усі можливості «мобільності», запустивши мобільне опитування серед присутніх під час своєї доповіді.

Kantar_225

Kantar_230

Kantar_231

Далі Марина Костроміна продовжила тему нових методів досліджень, які продемонструвала на кейсі київських кав’ярень.

Kantar_250

Слайд1

Наприкінці заходу Ірина Кутушонок підняла провокативну тему п’яного шопінгу по-українськи. Виявляється, що 11% онлайн-покупців роблять покупки у нетверезому стані, а потім жалкують.

Kantar_254

Kantar_257

Дякуємо за участь й до наступних зустрічей!