Конференція Kantar TNS «Connected Consumer 2.0: відповіді на старі та нові запитання»: як це було?

23 листопада у конференц-залі БЦ Леонардо Kantar TNS зібрав більшість клієнтів та партнерів на вже щорічну конференцію присвячену головним трендам та здобуткам року.

1

Відкрила конференцію керівник медіа та діджитал відділу Kantar TNS Марина Костроміна, яка розповіла про споживацькі тренди та настрої на майбутній рік.

«Електронна комерція захоплює все більше споживачів в свої «мережі»: Е-commerce сайти, а також прайс-агрегатори в сумі охоплюють близько 80% інтернет користувачів, додатками магазинів користуються більше половини користувачів смартфонів» — констатувала Марина.

Споживчі настрої ще далекі від європейського рівня, однак за останній рік вони зросли на 18%, а самі споживачі прогнозують, що наступний рік буде кращий за 2017.

2

Про те, як get connected right зі своїм споживачем та в чому специфіка саме українських інтернет-користувачів розповів операційний директор Kantar TNS Кирило Єжов.  У своїй доповіді Кирило порівнював онлайн споживачів Україні, Росії, Польщі та Угорщини, пояснюючи головні тренди та те, чим саме займаються користувачі в оффлайні та онлайні.

Український юзер є досить мультиактивним, у порівнянні з найближчими сусідами, проте 42% користувачів лякає розуміння того, яким об’ємом особистих даних користувачів володіють компанії, а 58% вкрай негативно ставляться до того, щоб онлайн пристрої стежили за їх повсякденним життям.

23Connected consumer_Будь первым!_23.11.2017_v3

3

Директор по роботі з ключовими клієнтами Юлія Волох та керівник департаменту якісних досліджень  Kantar TNS Тетяна Домнич побували вдома у споживачів та відкрили завісу того, що ж насправді споживач робить з вашим продуктом. В силу неможливості жити довго в сім’ї респондентів, маркетинговий підхід в етнографії є дуже корисним для брендів.. (Етнографія — це набір якісних дослідницьких методів, використовуваних для вивчення стилю життя різних цільових груп).

Чому важливо не тільки говорити з людьми, а й спостерігати за реальною поведінкою? Реальна поведінка відрізняється від того, що споживачі декларують. Це відбувається тому, що у них інші критерії оцінки, інше бачення ситуації, розуміння якого може допомогти отримати корисні інсайти для вдосконалення та ефективних модифікацій товару під потреби консьюмерів.

5

Після кава-брейку мікрофон перейшов до комерційного директору Kantar TNS Світлани Винославської, яка презентувала результат нашої любові до клієнтів — customer satisfaction portal. Серед особливостей такого порталу —  врахування індивідуальних потреб і вимог замовника, інтегрується з CRM системою замовника, дає мультидоступ зацікавленим і відповідальним особам. Завдяки порталу клієнт може проводити щоденний моніторинг оцінок клієнтів та оперативно реагувати на негативні відгуки споживачів. Такий портал ідеально підходить до автомобільних компаній, банків, страхових компаній, медичних закладів, торгових мереж та будь-яких організацій, які піклуються про думку своїх клієнтів.

9

Унікальність конференції у 2017 році не тільки в інформації, а ще у зміні наших традицій. Цього року до команди спікерів Kantar TNS запросили партнера, з яким була найтісніша співпраця та найбільша кількість робочих питань, а саме діджитал агенцію newage, яка розповіла про agile-маркетинг у медійних діджитал-компаніях.

6

Олександр Рольский, керівник відділу планування та аналітики newage. розповів про декілька крутих кейсів, які ви можете знайти на Slideshare:


Керівник  проекту інтернет досліджень Kantar TNS Анна Шахдінарян розповіла про розробку Kantar TNS —  інструмент «all-in-one» для вимірювання будь-якого інтернет-контенту CMeter.

7

Окрім деталей методології та результатів десктоп досліджень, Анна розповіла, що ми вимірюємо в мобайлі та представила рейтинг популярних мобільних додатків.

CMeter_presentation deck RU

А завершив конференцію бізнес-директор Kantar TNS Сергій Ткаченко, який презентував унікальну для України розробку Kantar TNS — Content Meter, який поєднує в собі вимірювання не тільки перегляд звичайного ТВ, десктопного інтернету та мобайлу, а ще й Smart TV.

8

На даному етапі,  у дослідженні беруть участь 200 домогосподарств міста Києва і Сергій презентував перші дані по охопленням різних платформ.

TV vs Internet

Дані по охопленням перегляду відео на різних пристроях перевели доповідь у дискусію – Інтернет vs Телебачення: вже конкуренти? , в якій взяли участь експерти ринку Павло Таяновський  (Carat Ukraine), Андрій Колесник (Publicis Group), Микола Андрущенко, (Lanet) та Федір Гречанінов (StarLightMedia).

10111213

Палка дискусія перемістилась зі сцени у більш неформальну обстановку та залучила ще більше експертів!

Дякуємо усім, хто був з нами!

 Повний фотозвіт можна знайти тут: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1556638411092441.1073741833.332143930208568&type=1&l=e586f69c7d