Кожен четвертий українець, вважає, що зможе сплачувати рахунки за новими тарифами

Серед опитаних респондентів в рамках Kantar TNS Online Track, 94% вважають, що комунальні тарифи є занадто високими, а 4% вважають, що тарифи є оптимальними.

Цікаво, що мешканці столиці рідше, ніж вибірка в цілому, вважають, що тарифи є занадто високими (87%).

Ситуація з оплатою комунальних послуг також не є оптимістичною. Більше половини респондентів (71%) вважають, що не зможуть повністю сплачувати комунальні рахунки після подорожчання і тільки кожен четвертий, вважає, що зможе сплачувати рахунки по новим тарифам.

taryfy1

Жителі Західного регіону (26%) та чоловіки (23%) частіше впевнені, що можуть оплатити рахунки повністю. А найуразливішими  до подорожчання комунальних послуг стали жінки (50%), представники Центрального регіону (54%) та респонденти у віці 41-55 років (50%), які частіше, ніж вибірка в цілому, абсолютно не впевнені у своїх можливостях сплачувати комунальні послуги після подорожчання.


 Опитування проводилось методом онлайн опитування з 14.09.2016 по  19.09.2016. Географія дослідження — вся Україна (крім АРК), міське населення, чоловіки і жінки у віці 18-55 років. Вибірка 1000 респондентів, квотна за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.