Кожен десятий українець вважає 8 березня пережитком радянського минулого

Дані он-лайн опитування TNS On-line Track свідчать, що більшість опитаних все ж позитивно відносяться до цього свята. 57% вказали, що це свято – хороший привід зробити приємне близьким жінкам, у 39% опитаних свято викликає позитивні емоції, 22% вказали, що це свято важливе, оскільки нагадує про права жінок. 

8bereznya1

Цікаво, що чоловіки значно частіше вказують, що 8 березня – хороший привід зробити приємне близьким жінкам (64%). І в той же час серед чоловіків більше тих, хто вважає що основна мета свята – отримання прибутку від продажу подарунків (9%).

Серед представників молодшої вікової групи значно більше тих, хто вважає, що свято 8 березня покликане нагадувати про права жінок (28%).

Переважна більшість респондентів святкують 8 березня, лише 16% вказали, що не відзначають це свято. Значно більше тих, хто не відмічає це свято – серед жителів Західного (23%) регіону та Києва (25%). Більшість опитаних планують святкувати 8 березня вдома (46%).

8bereznya2


 Опитування проводилось методом он-лайн опитування з 17.02.2016 — 22.02.2016. Географія дослідження — вся Україна (крім АРК), міське населення, чоловіки і жінки у віці 18-55 років. Вибірка 1000 респондентів, квотна за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.