Майже 20% українців вважають, що 8 березня покликано нагадувати про права жінок

Стабільно високим залишається відсоток українців, що планують святкувати Міжнародний жіночий день, такі дані опитування Kantar TNS Online Track.

Майже половина опитаних вважають цей день хорошим приводом зробити приємне близьким жінкам, а кожен п’ятий відзначає, що це свято, яке покликане нагадати про права жінок. Лише 9% вважають Міжнародний жіночий день пережитком радянського минулого.

8march

Молодь значуще частіше вважає, що свято 8 березня має нагадувати про права жінок (27%), тоді як представники вікової групи 30-40 років – частіше вбачають у святі хороший привід зробити приємне близьким жінкам (54%). Не бачать сенсу у подібних святах більше представники старшої вікової групи (7%) і респонденти з Заходу (7%). Захід також частіше за інші регіони вважає свято пережитком радянського часу (17%).

Найбільше планують святкувати 8 Березня на Сході (89%), а найменше – на Заході (67%).


Опитування проводилось методом онлайн опитування з 23.01.2017 по 29.01.2017. Географія дослідження — вся Україна (крім АРК), міське населення, чоловіки і жінки у віці 18-55 років. Вибірка 1000 респондентів, квотна за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.