Незмінні лідери: Google, Вконтакте та Youtube лідирують у рейтингу популярних сайтів січня

2017 рік для рейтингу популярнх сайтів розпочався без змін у лідерах. Google.com+Google.com.ua, Vk.com, Youtube.com, Mail.ru та Yandex.ua — ось перша п’ятірка січневого ТОПу сайтів, такі дані інтернет-дослідження KANTAR TNS CMeter.

Закриття сайтів Ex.ua та Fs.to дали можливість сайту My-hit.org піднятись на 21 позицію. Цікаво, що між двома погодними ресурсами Sinoptik.ua та Gismeteo.ua різниця у 6 пунктів та більш ніж 10% охоплення.

ТОП-25 закриває сайт з пошуку роботи Work.ua, а повний ТОП-25 виглядає наступним чином:

jan1


*Відбулась зміна у методології дослідження: desktop  інтернет-користувачі у віці 14-70 років (а не 16-65 як було раніше) за рахунок чого зросла генеральна сукупність і як результат охоплення усіх сайтів порівняно з попередніми періодами.

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

  1. Site–centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірюванні є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.
  2. Frame–centric- лічильники встановлені не на сайті, а у фреймі банерної мережі. На даний момент у вимірюванні більш 2500 сайтів
  3. User–centric- панель, що охоплює близько 5000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респонденти), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат у даних.