On-line шопінг по-українськи: що частіше українці купують on-line і що їх зупиняє від інтернет-покупок

Ринок e-commerce переживає непростий період, як і економіка України в цілому. Однак незважаючи на це, кількість on-line покупців зростає — з 2,6 млн покупців в 2012 році (3 квартал) до 3,5 млн покупців в 2014 році (3 квартал). Про це свідчать дані дослідження e-commerce, яке проводила компанія TNS на базі проекту MMI. Щокварталу опитувалися +5000 респондентів у містах 50000+ у віці від 12 до 65 років.

Що ж українці найбільше купують в інтернеті, а що off-line?

У 3 кварталі 2014 техніку * он-лайн покупці, що проживають в містах з населенням 50000 +, більше купували в інтернеті, ніж у магазинах. А on-line і off-line продажі одягу знаходяться практично на рівному рівні з перевагою звичайних магазинів всього на 3%.

on-line-shopping-po-ukrainski1

По іншим категоріям — таким, як квитки, косметика, товари особистої гігієни, будматеріали, продукти харчування, дитяче харчування, — без сумніву, лідирує off-line, однак беручи до уваги зростання як кількості покупців в інтернеті, так і частки інтернет користувачів в цілому , можна говорити про те, що і у e-commerce є величезний потенціал для зростання.

on-line-shopping-po-ukrainski2on-line-shopping-po-ukrainski3on-line-shopping-po-ukrainski4

Які причини не дозволяють користувачам інтернету примкнути до тих, хто робить on-line покупки, і як і раніше віддавати свої гроші у звичайних магазинах? Зростання сегмента e-commerce стримується певними бар’єрами для входу нових клієнтів, знаючи які, інтернет-магазини могли б наростити базу користувачів. Деякі з бар’єрів складно подолати онлайн рітейлерам, наприклад, неможливість фізичного контакту з товаром і оцінка якості товару до моменту покупки. У той же час є питання, які цілком вирішувані, такі як недовіра й побоювання за свої особисті дані, наявність плати за доставку і недостатня швидкість доставки. Мінімізувати вплив цих факторів на рішення про покупку можна шляхом організації більш комфортної і зручною доставки і повернення товару, зменшення кількості запитуваних особистих даних при оформленні замовлення.

on-line-shopping-po-ukrainski5

Слід зазначити, що існуючі клієнти високо оцінюють онлайн магазини, в яких роблять покупки, і готові рекомендувати їх іншим людям, а це означає, що існуючі гравці ринку e-commerce займають непогані позиції і володіють хорошим потенціалом для їх зміцнення і нарощування, незважаючи на складну економічну ситуацію в країні.

on-line-shopping-po-ukrainski6

В рамках цього ж дослідження є можливість проаналізувати іміджеві показники інтернет-магазинів і їх конкурентів. Респонденти оцінюють важливість емоційних і функціональних характеристик, а також оцінюють самі магазини за цими характеристиками. Це дозволяє, досліджувати сильні і слабкі сторони магазинів, визначити стратегію просування бренду — на утримання своєї користувальницької бази або на залучення нових клієнтів, а також виявити драйвери, посилення яких дозволити залучити необхідну групу користувачів. Дані цього дослідження доступні на щоквартальній основі, що дозволяє відстежувати всі необхідні для роботи маркетингу інтернет-магазину в динаміці. Наприклад, для більшості людей важливі безкоштовна доставка і низькі ціни (загальна важливість параметра), проте коли люди оцінюють конкретні інтернет-магазини, видно, що поки ці оцінки не набирають більше 25% і 37% (відповідно) вибору респондентами.on-line-shopping-po-ukrainski7


Дослідження MMI:

-Населення України -12-65 років, у містах 50 тис. +

-Вибіркова сукупність: 5000 респондентів у 1 хвилю дослідження (20 000 респондентів на рік)