Подарунки та очікування у Міжнародний жіночий день

Солодощі та квіти є найпопулярнішими подарунками до 8 березня.

У порівнянні з минулим роком  дещо втратили свою популярність такі  подарунки як увага та листівки. Про це свідчать дані Kantar online TRACK.

Молодь частіше планує дарувати листівки (18%) та подарунки, виготовлені власноруч (15%).

Переважна частина чоловіків вітатимуть з 8 березня квітами (71%), половина даруватимуть солодощі (52%). Крім цього, чоловіки частіше за жінок обирають як подарунок прикраси (19%) та гроші (9%).

Kantar_Популярні подарунки до 8 березня

Жінки надають найбільшу перевагу солодощам (60%). У порівнянні з чоловіками вони частіше обирають як подарунок косметику (40%), листівки (16%) та власні вироби (12%).

Квіти й увага залишаються найбажанішими подарунками для жінок. Окрім цього, українки хотіли б отримати в подарунок солодощі, прикраси та косметику.
У порівнянні з минулим роком зменшилася частка тих, хто хотіли б отримати в подарунок косметику, гроші, дрібну побутову техніку, листівки, іграшки та водночас збільшилася частка тих, хто не очікують на подарунки.

Бажані подарунки до 8 березня
Найкращими подарунками на 8 березня, на думку як жінок, так і чоловіків, є увага та квіти. Увагу як найкращий подарунок частіше називають жінки, квіти – чоловіки. Жінки також частіше обирають відвідування масажу, салону, СПА.

Kantar_найкращі подірунки о 8 березня

Найгіршим подарунком жінки вважають листівки, чоловіки – гроші.
Жінки частіше за чоловіків найгіршим подарунком вважають іграшки, чоловіки – відвідування масажу та виготовлений власноруч подарунок. Жінки також частіше вагаються з вибором найгіршого подарунка та частіше вказують, що найгірше – це відсутність подарунка й уваги.

Kantar_Найгірші подарунки до 8 березня


Kantar Online Track – проект, започаткований у 2014 році за ініціативи та фінансування Kantar Україна для щомісячного вимірювання та аналізу громадської думки щодо головних подій України. Отримані дані на регулярній основі забезпечують інформацією виробників, медіа та різні інститути країни.

Опитування репрезентує міське населення України, яке користується Інтернетом у віці 18-55 років за статтю, віком, типом населеного пункту, регіону (проникнення інтернету в цій групі – 84%). Обсяг вибірки 1000 респондентів.