Про що українці читали у Wikipedia в жовтні?

ТОП-3 популярні статті серед українців у Wikipedia  дуже різноманітні за напрямами, більше за все українці читали про телевізійне шоу Танці з зірками, такі дані Kantar TNS CMeter. Танцювальне шоу також підняло статтю про Катерину Кухар на 10 місце.

До першої трійки також увійшла стаття про актора Мар’янова Дмитра, який трагічно загинув та Каталонію, в якій зараз досить не стабільно.

Жовтень виявився досить кіношним для українського читача Wikipedia –кожна третя стаття рейтингу пов’язана з кінематографом. Так фільм «Изгой-один.Звездные войны: Истории» на 7 місці, 2 сходинки їм уступили «Пираты Карибского моря: Мертвецы не рассказывают сказки» (9 місце), популярним був фільм «Бегущий по лезвию» (13 позиція) та його сучасне продовження «Бегущий по лезвию 2049».

Не обійшли увагою українці й висування Ксенії Собчак у Президенти Росії, стаття про неї на 21  місці.

Повний ТОП-30 виглядає наступним чином:

ua


Дані Kantar TNS CMeter

Досліджуються desktop інтернет-користувачі у віці 14-70 років.

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

  • Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.
  • Frame-centric- лічильники встановлені не на сайті, а у фреймі банерної мережі. На даний момент у вимірі більше 2500 сайтів
  • User-centric- панель охоплює близько 5000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних.