Рейтинг популярних сайтів за березень 2016: Facebook.com повернувся на свою позицію

За даними дослідження CMeter, компанії TNS, ніяких сюрпризів на перших місцях ТОПу не відбулося і незмінною трійкою лідерів популярних сайтів серед українських інтернет-користувачів в березні залишаються Google.com.ua, Vk.com, Youtube.com.top_03_16

За квартал стабільне зростання охоплення показує Olx.ua, при цьому знижується охоплення Rozetka.com.ua. Найбільш нестабільними охопленнями за квартал відзначилися погодні сайти Sinoptik.ua і Gismeteo.ua, в лютому попит на них впав, а ось в березні зріс, що традиційно для початку весни. Про це також свідчить той факт, що в березні з першої 20-ки випав Aukro.ua і в ТОП-е його замінив якраз Gismeteo.ua. Facebook.com в рейтингу знову випередив Privatbank.ua.

top 20_03_16


Досліджуються desktop  інтернет-користувачі

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

  1. Site–centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірюванні є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.
  2. Frame–centric- лічильники встановлені не на сайті, а у фреймі банерної мережі. На даний момент у вимірюванні більш 2500 сайтів
  3. User–centric- панель, що охоплює близько 4000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респонденти), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат у даних.