Рейтинг популярних сайтів за березень 2022

Telegram увірвався в п’ятірку лідерів.

Події в країні суттєво вплинули на поведінку українців в інтернеті. Про це свідчать дані проєкту Kantar CMeter.

У березні інтернет-користувачів найбільше цікавили новини. Одразу дев’ять новинних ресурсів увійшли до рейтингу: Pravda.com.ua (7-ме місце), Tsn.ua (10-те місце), News.obozrevatel.com (14-те місце), Unian.net (15-те місце), Nv.ua (18-те місце), 24tv.ua (19-те місце), Ukrinform.ua (20-те місце), Bbc.com (22-ге місце), Focus.ua (25-те місце).

Telegram.org суттєво наростив охоплення, ставши швидким джерелом отримання новин та платформою для обміну інформацією між державними органами й громадянами за допомогою ботів.

Через військові дії відбулось суттєве скорочення бізнесової діяльності та інтересу до покупок. Незмінні e-commerce гіганти України Rozetka.com.ua та Prom.ua рекордно за останні 7 років опустилися в рейтингу найпопулярніших сайтів  (13-та та 16-та сходинки відповідно).

Двійка незмінних лідерів: Google та Youtube.

Kantar_Рейтинг сайтів за березень 2022


 

Дані Kantar CMeter, desktop і mobile інтернет-користувачі у віці 14-70 років, n = 5000

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти.

Frame-centric- лічильники встановлені не на сайті, а в фреймі банерної мережі.

User-centric- панель, респонденти зі встановленими плагінами у браузерах та додатками Kantar на телефонах, що  поряд зі стандартними показниками (перегляди сторінок, охоплення, соціально-демографічні показники по всіх сайтах, з якими контактували респонденти), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних.