Рейтинг популярних сайтів за квітень 2017

Зміни, що відбулись минулого місяця з трійкою лідерів за охопленням схоже залишаються трендом, Youtube.com у квітні не сдав позиції Вконтакте і залишився на другому місці, поступаючись лише Google.com+Google.com.ua, такі дані Kantar TNS CMeter.

Зниження ж охоплень спостерігається у Mail.ru, Facebook.com, Olx.ua. Традиційно Prom.ua (-1 пункт) та Rozetka.com (+1 пункт) обмінялись місцями, не дивлячись на падіння охоплень обох сайтів.

Українці дуже переживали за погодні умови перед травневими святами, що збільшило охоплення погодних сайтів і підняло Gismeteo.com на 5 позицій (+4,2%).

А повний ТОП-25 виглядає наступним чином:

top 25


* Відбулась зміна в методології дослідження: desktop  інтернет-користувачі у віці 14-70 років (а не 16-65 як було раніше).

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.

Frame-centric- лічильники встановлені не на сайті, а в фреймі банерної мережі. На даний момент у вимірі більше 2500 сайтів

User-centric- панель охоплює близько 5000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних.