Рейтинг популярних сайтів за листопад 2017

Чорна п’ятниця мала свій вплив на охоплення комерційних майданчиків, так Rozetka.com.ua виросла в охопленні на 2%, а Aliexpress.com більш ніж на 4% і піднявся з 13 на 11 місце, такі дані дослідження Kantar TNS CMeter.

У першій трійці значне зростання показує соціальна мережа Facebook.com — 2%. У першій п’ятірці також додала в охопленні Wikipedia.com більше — 3%.

У свою чергу, у Sinoptik.ua і Tsn.ua охоплення дещо знизилися.

Несподівано рейтинг листопаду здивував значним зростанням забороненої соц.мережі Odnoklassniki.ru, яка змістилася з останнього місця на 23.

А закриває першу ТОП-25 популярних сайтів Work.ua.

ua


Дані Kantar TNS CMeter, desktop інтернет-користувачі у віці 14-70 років, n = 5000

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.

Frame-centric- лічильники встановлені не на сайті, а в фреймі банерної мережі. На даний момент у вимірі більше 2500 сайтів

User-centric- панель охоплює близько 5000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних.