Рейтинг популярних сайтів за січень 2016

За даними дослідження CMeter, компанії TNS, ніяких змін в ТОП-3 найпопулярніших сайтів серед українських інтернет-користувачів в січні не відбулося — незмінно рейтинг очолюють Google.com.ua, Vk.com, Youtube.com. А першу десятку сайтів закриває Rozetka.com.ua.

reiting1

У січні українці частіше цікавилися погодою, завдяки чому Sinoptik.ua піднявся в рейтингу з 15 на 13 місце. Також, зросло охоплення у Kinopoisk.ru, Kinogo.net і Ex.ua, вплинули новорічні свята, майбутня церемонія вручення Оскар, а також ряд гучних кінопрем’єр.

Перша 20-ка популярних сайтів в січні виглядає так:

reiting2


Досліджуються desktop  інтернет-користувачі

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

  1. Site–centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірюванні є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.
  2. Frame–centric- лічильники встановлені не на сайті, а у фреймі банерної мережі. На даний момент у вимірюванні більш 2500 сайтів
  3. User–centric- панель, що охоплює близько 4000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респонденти), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат у даних.