Рейтинг популярних сайтів за жовтень 2016

Жовтневий рейтинг популярних сайтів відрізняється динамікою зростання у Wikipedia.org, Sinoptik.ua, Blogspot.com, Kinopoisk.ru, такі дані інтернет-дослідження KANTAR TNS CMeter.

Також, позитивні зміни відбулися з Prom.ua та Rozetka.ua, охоплення яких значимо збільшилися, завдяки чому Prom.ua посунув Rozetka.ua з 11 на 12 місце. Соціальна мережа Instagram.com також піднялася з 20 на 19 місце зі збільшенням охоплення на 1,6%.

Тривале підйом спостерігається і у Parimatch.com, швидше за все стабільне протягом останніх трьох місяців зростання охватов цього сайту безпосередньо пов’язане з активною рекламною кампанією, яку веде сайт через різні медіа-канали.

Трійка лідерів у жовтні залишається незмінною: Google.com+Google.com.ua, Vk.com і Youtube.com, а повний ТОП-25 виглядає наступним чином:

12


Досліджуються desktop  інтернет-користувачі

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

  1. Site–centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірюванні є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.
  2. Frame–centric- лічильники встановлені не на сайті, а у фреймі банерної мережі. На даний момент у вимірюванні більш 2500 сайтів
  3. User–centric- панель, що охоплює близько 4000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респонденти), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат у даних.