Рейтинг популярних сайтів за жовтень 2017

Youtube.com і Facebook.com нарощують аудиторію, залишаючи інші веб-сайти без шансів потрапити в першу трійку лідерів, такі дані Kantar TNS CMeter за жовтень.

Значне зростання в жовтні показує український, і не тільки, e-commerce. Так, Rozetka.com.ua зросла майже на 7%, Prom.ua без малого на 4%, а у Aliexpress.com охоплення збільшилось на 2%.

Під осіннє зростання також потрапили охоплення деяких новинних сайтів, так Tsn.ua виріс більш ніж на 2%, а 24tv.ua майже на 4%.

Менше пощастило в цьому місяці Yandex.ua, зменшення охоплення на 3% змістило його з 12 на 16 місце.

Охоплення Vk.com вже пережило пік падіння і залишається достатньо стабільним. Ok.ru закривають першу ТОП-25 популярних сайтів.

ua


Дані Kantar TNS CMeter, desktop інтернет-користувачі у віці 14-70 років, n = 5000

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.

Frame-centric- лічильники встановлені не на сайті, а в фреймі банерної мережі. На даний момент у вимірі більше 2500 сайтів

User-centric- панель охоплює близько 5000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних.