Фінал конкурсу студентських робіт SMART START: як це було

29 квітня відбувся фінал конкурсу студентських робіт SMART START, який організовує компанія TNS спільно із Фондом Ігоря Ткаченка, на якому 6 фіналістів зі Львова, Києва та Луцька презентували свої дослідницькі розробки.table1Всього на конкурс студенти з різних куточків України надіслали 35 робіт на дуже актуальні та навіть новаторські тематики, наприклад, про ринок електромобілів України, готові домашні завдання, середній клас в Україні, багато робіт розкривали економічну та соціально-політичну проблематику в умовах проведення АТО.

Серед 35 конкурсантів фіналісти були відібрані за оцінкою мінімум 3 представників компанії TNS і всі роботи отримали більш ніж 53 бали із 60 можливих.

untitled-infographic1

Усі фіналісти провели дуже велику та вражаючу роботу! Наприклад, Алексєєва Анастасія під час проведення свого дослідження спілкувалась з представниками різних дослідницьких компаній для того щоб максимально зрозуміти проблеми польового етапу досліджень в умовах воєнного конфлікту.

alekseeva

Журі дуже вразила глибина дослідження та додатків представниці НТУУ КПІ Афанасьєвої Катерини, роботу якої високо оцінив генеральний директор TNS Микола Чурилов.

afanaseva

Виступ Бондаренко Олени, про доцільність відновлення гірськолижної траси у Львові супроводжувався дуже живою дискусією членів журі та усіх слухачів, які вже були готові інвестувати власні кошти у відновлення.

bondarenko

Хом’як Андрій, який сміливо прийняв на себе роль першого спікера,  провів дуже глибокий та ґрунтовний аналіз цінностей середнього класу в Україні.

homyak

Сазонова Валерія, робота якої була відзначена окремою нагородою, дуже впевнено презентувала результати свого дослідження, а журі вразила глибина поставлених на початку гіпотез та реалістичність висновків.

sazonova

І нарешті,– Роман Кириченко, який підкорив журі та аудиторію високою обізнаністю тематики, нестандартним підходом до аналізу та кмітливими відповідями на усі запитання.

kyrychenko

Після виступів усіх фіналістів журі взяло тайм-аут для виставлення балів за презентацію, а тим часом редактор Володимир Шелухін презентував четвертий випуск всеукраїнського соціологічного часопису «СВОЄ», який дуже зацікавив аудиторію.

smst1

Після повернення, журі оголосило переможця – ним став Кириченко Роман, представник КНУ ім.Т.Г.Шевченка! Отже, в історію конкурсу SMART START вписано прізвище першого переможця, а також його куратора – Тараса Володимировича Цимабала.

«Ми дуже вдячні всім учасникам та кураторам їх робіт. Спілкуючись з такою талановитою молоддю та такими енергійними, працьовитими викладачами ми разом формуємо правильні пріоритети та  розвиваємо галузь досліджень відповідно до нових реалій!» — у заключному привітанні зазначив генеральний директор TNS Микола Чурилов.

Компанія TNS виражає глибоку вдячність усім студентам та викладачам, які приймали активну участь у конкурсі, а також давали свої коментарі, побажання і зворотній зв’язок по конкурсу SMART START.

До зустрічі наступного року!

smstcollage