Споживач в новій реальності

Марина Костроміна продовжила цикл антикризових вебінарів Kantar No-Panic Talks.

Марина Костроміна, Аккаунт-директорка компанії Kantar Україна, присвятила доповідь питанню настроїв споживачів, які нині опинилися в непростих умовах.

Як зазначалось раніше, 58% опитаних відмітили, що коронавірус негативно вплинув на їхні доходи.

Показники індексу споживчих настроїв демонстрували, що у 2019 році споживачі були налаштовані оптимістично – вперше за 10 років індекс споживчих настроїв подолав психологічний бар’єр та сягнув позначки вище 100. Це означало, що українці були готові купувати товари й послуги, а також витрачати кошти.

За результатами дослідження ММІ, проведеного на початку 2020 року, 33% українців відмітили, що очікують погіршення матеріального стану їхніх сімей в майбутньому році – Індекс споживчих настроїв досяг позначки 76.  «У порівнянні з 2014 роком показники по негативним оцінкам були значно вище (50%), проте приріст був менш інтенсивним», — зауважила Аккаунт-директорка. Тож порівнюючи «нульовий» замір настроїв на початку цієї та минулої кризи — ситуація зараз населенням сприймається  позитивніше.

Індекс споживчих настроїв

Не менш важливим індикатором по індексу споживчих настроїв є прогнози українців щодо хорошого майбутнього для країни в найближчі 12 місяців – 28% українців прогнозують злиденні часи в Україні. Зважаючи на попередній індикатор, негативні показники збільшились вдвічі. «Тут маємо подібне порівняння з подіями 5-річної давнини – оцінки цьогоріч впали дуже різко», — пояснює експертка.

Матеріальний стан сімї Матеріальний стан країни

Однак позитивним моментом можна вважати, що серед карантину і зараз українці не змінили настрої щодо покупок FMCG товарів: 47% споживачів відвідують магазини зі списком необхідних продуктів, для 31% українців ключовим фактором вибору стала ціна, а у 22% покупку може драйвити новий продукт або смак.  Ба більше, 9% відкриті до спонтанних покупок. Марина наголошує: «Споживачі реагують на ситуацію по-різному, тож сегментація своїх споживачів, окремі стратегії роботи з кожною групою, стають надзвичайно ефективним інструментом наразі».

На завершення Марина Костроміна навела ТОП-7 мрій українців по закінченню пандемії. Понад 40% опитаних воліли б піти в звичайний магазин, а 37% — подорожувати всередині країни. Це відкриває нові можливості для бізнесу, адже після більше ніж 2 місяців скорочення витрат, споживач відкритий до нових емоцій і покупок.

Заняття після пандемії

 

Нові вебінари: https://kantartalks.tns-ua.com/