Сприйняття поліції та оцінка її роботи

Більшість опитаних не довіряють поліції, низько оцінюють її роботу та не бачать прогресу в її реформуванні.

Після подій 2013-2014 років в Україні актуалізувалася потреба в реформуванні міліції. У 2015 році було створено нову Національну поліцію. З 2015 року в межах Kantar online TRACK проводиться регулярне вимірювання рівня довіри до різних інституцій та якості їхньої роботи, включно з поліцією.

За даними червневої хвилі Kantar online TRACK, більшість опитаних не довіряють поліції, низько оцінюють її роботу та не бачать прогресу в її реформуванні.

Kantar Довіра до поліції

Рівень довіри до поліції останні п’ять років невпинно знижується. Станом на червень поточного року поліції довіряють 31% українців.

Kantar Динаміка довіри до поліції

52% респондентів вважають, що нова поліція не ефективніша за стару, протилежної думки дотримуються 38% опитаних.

Ефективною нову поліцію частіше вважають мешканці Києва (50%), Заходу (47%) та великих міст (44%), а також молодь (46%). Неефективною поліцію частіше називають на Півдні (62%).

Kantar думка українців про поліціюПротягом останніх п’яти років зростала частка тих, хто вважають нову патрульну поліцію неефективною. За останні півроку це зростання склало 15%.

Kantar Оцінка діяльності поліції

Менше третини респондентів вважають поліцію ефективною та чесною (по 27%). У порівнянні з груднем 2019 року частка таких респондентів значущо зменшилась.

Мешканці Києва та Заходу частіше за вибірку в цілому вважають, що порядку стало більше (39% та 34% відповідно). Для мешканців маленьких міст частіше нічого не змінилося (56%).

Мешканці Заходу та молодь частіше вірять у чесність поліції (35% та 38% відповідно).

Kantar Оцінка чесності поліції

За словами Світлани Хобти, Керівниці проєкту Kantar online TRACK, довгий час нова поліція тримала рівень довіри вище за середній та була серед інституцій, яким стабільно довіряють найбільше (армія, середня і дошкільна освіта). Якщо порівнювати довіру до поліції з довірою до міліції на початку реформи, то рівень довіри у поліції був у рази вищий, ніж у її попередниці (вересень 2015 – 47% проти 9%, вересень 2016 — 50% проти 15% ). Проте за останні три роки нова поліція суттєво втратила рівень довіри.

«Протягом п’яти років ми спостерігаємо як поліція невпинно втрачає той кредит довіри, який надало їй суспільство після створення у 2015 році. Основними причинами втрати довіри є брак ефективних кадрів, відсутність реальних змін на місцях, неефективна діяльність та конфлікти правоохоронних органів», — зазначила Світлана.

Основною перепоною для ефективної діяльності поліції, на думку опитаних, є відсутність реальних кадрових змін, — на неї вказали 59% опитаних. Близько половини зазначили також недостатню підготовку нових кадрів та нездатність вітчизняних людей працювати ефективно і без хабарів (49% та 47% відповідно).

Про відсутність реальних кадрових змін частіше зазначали мешканці малих міст та чоловіки (67% та 65% відповідно), про конфлікт служб – респонденти з низьким матеріальним становищем (20%).

Kantar Перепони для ефективної діяльності поліції

За словами Світлани Хобти, відсутність реальних кадрових змін стала основною перепоною протягом останнього року – раніше вона поділяла першу позицію разом з недостатньою підготовкою нових кадрів. З грудня минулого року зросла частка тих, хто вважають основною завадою для ефективної роботи поліції невміння вітчизняних людей працювати ефективно і без хабарів. Тоді як менше респондентів основну проблему вбачають у недоліках законодавства.

Kantar Перепони для ефективної діяльності поліції - динаміка

Про відсутність позитивних змін у роботі поліції респонденти зазначали у напівзакритому запитанні.

Kantar Респонденти про поліцію

За останні три місяці з новою патрульною поліцією контактували близько третини опитаних (30%). Найчастіше це було просте спілкування з представниками поліції. Таку причину обрали 44% тих, хто контактували з поліцією, і це на 11% більше, ніж у грудні 2019 року.

Свій досвід контакту вони оцінюють однаковою мірою як позитивний та негативний (по 37%).

Kantar Контакт з поліцією

У червневому опитуванні ми запропонували респондентам оцінити взаємодію поліції та суспільства.

Опитані частіше погоджувалися з судженнями, які негативно описують роботу поліції. Так, 60% вважають, що поліція більше служить владі, ніж суспільству, 55% — що поліція швидше дбає про власні інтереси, ніж про інтереси суспільства, 43% — що поліція зараз така сама, як і до реформи.

Kantar Оцінка взаємодії поліції та суспільства

З позитивними судженнями про поліцію погодилися не більше п’ятої частини респондентів. По 18% погодилися з тим, що поліція зараз активно співпрацює з населенням, і незаконного насильства з її боку стало менше. 16% згодні, що поваги до людини у діяльності поліції стало більше. 12% вважають, що у разі порушення їхніх прав поліція допоможе їх захистити.

Повний звіт Kantar-Online-TRACK-сприйняття поліції_2020


Опитування репрезентує міське населення України, яке користується Інтернетом у віці 18-55 років за статтю, віком, типом населеного пункту, регіону (проникнення інтернету в цій групі – 84%). Обсяг вибірки 1000 респондентів. Квотна вибірка. Квоти за статтю, віком, регіоном, розміром населеного пункту.

Дата польових робіт: 16-30 червня 2020.

Дослідження проведене за ініціативи та фінансування Kantar Україна.