Трамп, MONATIK і Моторола: про восени читали українці у Wikipedia?

Як і весь світ, восени українці активно стежили за ходом передвиборної гонки в США, що вивело статтю про Дональда Трампа і про самі вибори на 1 і 2 місце, такі дані Kantar TNS CMeter за вересень-листопад 2016 року. Цікаво, що стаття про Хілларі Клінтон розмістилася на 7 позиції, значно поступаючись своєму опонентові. Також, в ТОП-5 осінніх статей увійшли співачка LP, стаття про Україну і про День захисника України.

Wiki1

Крім майбутніх Президентів США, українців також цікавив теперішній Президент Барак Обама (11 місце), а також Фідель Кастро (12 місце) і Петро Порошенко (19 місце). Не оминули інтересом українці і сім’ю новообраного Президента США Дональда Трампа, стаття про Меланью Трамп знаходиться на 29 місці, а стаття про Іванну Трамп замикає першу ТОП-30.

В першу десятку також увійшла стаття про вбитого Арсена Павлова, більш відомого як Моторола і стаття про Хеллоуїн.

Українські виконавці Юлія Саніна і MONATIK також потрапили в рейтинг популярних статей, обігнавши за популярністю Президента Порошенко.

Wiki2


Досліджуються desktop  інтернет-користувачі у віці 14-70 років

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

  1. Site–centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірюванні є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.
  2. Frame–centric- лічильники встановлені не на сайті, а у фреймі банерної мережі. На даний момент у вимірюванні більш 2500 сайтів
  3. User–centric- панель, що охоплює близько 5000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респонденти), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат у даних.