Українці не вірять, що західні країни введуть миротворців

Як показує останнє опитування TNS On-line Track дослідження політичних поглядів інтернет-користувачів за березень 2015 року, 67% українців вважають, що західні країни не введуть миротворчі війська в Україну.

Щодо причин, чому Захід не введе миротворців, жителі України розділилися: 44% з них вважають, що самі західні країни не готові до таких дій, решта 23% упевнені, що Росія заблокує це рішення.

ukraincy-ne-verjat4

Жителі центральної України більш схильні вважати, що саме через право вето Росії, Захід не введе війська — таких близько 30%, а, наприклад, у Києві в такому сценарії розвитку подій впевнені лише 16%. Київ взагалі є регіоном, де більшість жителів вважає, що війська не будуть введені через те, що самі Західні країни до цього не готові (52%).

Найвища впевненість у тому, що війська будуть введені, у Південному регіоні — майже 19%.

ukraincy-ne-verjat5

Незважаючи на те, що опитані вважають, що війська не будуть введені, більше половини українців позитивно ставляться до потенційного введення миротворців і вважають, що це може посприяти вирішенню конфлікту на Сході, якщо не повністю, то хоча б частково.

 ukraincy-ne-verjat6


Третя хвиля дослідження проводилася з 13.03.2015 — 18.03.2015 методом он-лайн опитування. Географія дослідження: Вся Україна, міське населення. Цільова аудиторія: чоловіки і жінки у віці від 18 до 55 років. Вибірка — 1000 чоловік, квотна за статтю, віком, регіоном та розміром населеного пункту