Українці прогнозують припинення війни та безвізовий режим з ЄС у наступному році

Згідно з грудневим опитуванням TNS On-line Track, 71% українців планує зустрічати Новий рік удома.

misce

 

Більше таких респондентів – в старшій віковій групі 41-55 років (77%), менше – серед представників молодшої вікової групи 18-29 років (63%), серед яких більше тих, хто планують святкувати Новий рік з друзями (26%) або в батьків чи родичів (19%).

Чоловіки частіше планують святкувати Новий рік з друзями (20%).

Щодо прогнозів на наступний рік, то більше українців стали вірити у безвізовий режим з ЄС.

А частка тих, хто прогнозує, що в наступному році буде припинена війна, порівняно з минулим роком зменшилась. Хоча цей прогноз, разом з прогнозом скасування візового режиму з ЄС (частка тих, хто вірить, що це буде реалізовано, значуще зросла)  залишається найбільш популярним.

2016prognoz

Збільшились також частки тих, хто вірить, що в наступному році вдасться досягнути економічного зростання і  покращення фінансового добробуту.

Серед жителів Західного регіону (64%) значуще більше тих, хто вірить, що у 2016 році буде запроваджено безвізовий режим з ЄС.

Детальніше читайте у повній версії звіту:Опитування проводилось методом он-лайн опитування з 18.12.2015 – 23.12.2015. Географія дослідження — вся Україна (крім АРК), міське населення, чоловіки і жінки у віці 18-55 років. Вибірка 1000 респондентів, квотна за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.

Компанія TNS в Україні — це представник світового лідера в галузі маркетингових досліджень — компанії TNS. Україна є однією з 80 країн, де працює TNS, надаючи послуги на найвищому професійному рівні. З осені 2008 року TNS Входить до складу Kantar Group, дослідницького підрозділу світового рекламно-комунікаційного холдингу WPP.