Все більше українців хочуть переїхати жити закордон

Порівняно з даними вересня 2015 року, кількість українців, які готові переїхати на постійне проживання закордон значно збільшилось, про це свідчать дані опитування TNS Online Track.

65% респондентів вказали, що хотіли б виїхати з країни, з них – третина респондентів не мають можливості виїхати, 8% хотіли б виїхати тимчасово, поки ситуація не стабілізується, а 20% хотіли б виїхати закордон на постійне місце проживання.

1

Серед жителів Західного регіону значуще більше тих, хто не думав над цим (12%), в той же час значно більше й тих, хто хотів би виїхати тимчасово, поки ситуація не стабілізується (14%).

Чоловіки, порівняно з вибіркою в цілому, частіше готові до переїзду на постійне місце проживання закордон (24%). Цікаво, що представники старшої вікової групи частіше (34%) не мають наміру лишати країну ніж молодь (20%).


Опитування проводилось методом онлайн опитування з 16.07.2016 – 21.07.2016. Географія дослідження — вся Україна (крім АРК), міське населення, чоловіки і жінки у віці 18-55 років. Вибірка 1000 респондентів, квотна за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.