Як українці оцінюють ситуацію в країні

У вересні серед українських користувачів інтернету зросла частка тих, хто зневірився у справедливості сучасного українського суспільства.

60% респондентів вважають, що теперішнє суспільство зовсім чи скоріше несправедливе. Справедливим суспільство назвали лише 6% опитаних. Такі дані онлайн дослідження Kantar TNS Online Track 2018. Дослідження було здійснено з метою виявлення політичних поглядів користувачів Інтернету в Україні.

Індекс оцінки справедливості суспільства
Якщо порівняти з серпнем 2018 року, Індекс оцінки розвитку ситуації в країні лишається без змін. 58% респондентів вказали, що ситуація в країні розвивається у неправильному напрямку. Протилежну точку зору мають 18% опитаних.

Індекс оцінки розвитку ситуації в країні
Українці продовжують оцінювати поточний стан в країні близьким до позначки «ситуація вибухонебезпечна». 20% опитаних назвали ситуацію в країні вибухонебезпечною, 48% — напруженою, 26% — невизначеною. Стабільною ситуацію в країні вважають лише 3% респондентів.

Індекс оцінки поточної ситуації в країні
Задоволеність останніми подіями країні продовжує залишатися на низькому рівні. Переважна більшість опитаних не задоволена ситуацією в країні (41% — зовсім незадоволені, 34% — в основному незадоволені). Без значущих коливань залишається частка тих, хто скоріше задоволені (5%), частка повністю задоволених респондентів складає менше ніж 1%.

Задоволеність останніми подіями в країні
Ситуація динаміки реформе змінилася, у порівнянні з серпнем. Половина респондентів (50%) не відчувають процесу проведення реформ в країні. Відчувають проведення реформ 6% опитаних.

Індекс оцінки справедливості суспільства
Дослідження проходило 26.09.2018-02.10.2018. Географія — міське населення з усієї України (окрім Криму та зони АТО). Цільова аудиторія — жінки та чоловіки 18-55 р. Вибірка 1000 респондентів, квотна за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.