Запрошуємо до участі в конкурсі імені Ігоря Ткаченка

«Якщо ти можеш щось уявити – ти можеш цього досягти

Конкурс наукових робіт_НаУКМА_Kantar_соцмережі_1-min

Майбутні соціологи та маркетологи, заохочуємо вас мріяти, прагнути та досягати. Пропонуємо розпочати з участі в Щорічному конкурсі дослідницьких робіт імені Ігоря Ткаченка, організаторами якого виступають Kantar Україна, Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Фонд імені Ігоря Ткаченка.

Для участі потрібно:

- Бути студентом-соціологом чи маркетологом НаУКМА.

- Зареєструватись за посиланням: РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА.

- Написати роботу, що містить дослідження причинно-наслідкових зв’язків певних соціальних або маркетингових явищ (гіпотези/очікування та завдання, опис процедури аналізу даних, результати та найважливіше — висновки) на будь-яку прикладну тему.

- Надіслати свою наукову роботу не пізніше 1 лютого 2022 року на адресу: pr.ukraine@kantar.com

- Потрапити в ТОП-10 кращих і презентувати свою роботу перед експертами та викладачами 18 лютого 2022 року.

- Отримати цінний досвід та стати лауреатом річної стипендії Фонду імені Ігоря Ткаченка!

Оцінювання відбувається у два етапи:

- Оцінка проєктної роботи (70 балів);

- Оцінка виступу з презентацією (30 балів).

Розгляд студентських робіт, слухання презентацій учасників, визначення та затвердження переможців проводить конкурсна комісія. До її складу ввійдуть викладачі НаУКМА та фахівці Kantar Україна.

Переможці конкурсу отримають річну стипендію у розмірі 12 000 грн. Стипендія передбачена для спеціальностей соціологія та маркетинг окремо. На друге й третє місця чекають винагороди в розмірі 3 000 грн і 2 000 грн відповідно. Куратори-керівники кращих студентських робіт також отримають приємні призи.

Учасники та переможець конкурсу матимуть шанс працевлаштуватись в провідну дослідницьку компанію Kantar Україна.

Вимоги до оформлення:

Конкурсна комісія запрошує оригінальні емпіричні студентські роботи, виконані без співавторства. Роботи мають бути витримані в академічному стилі. Основному тексту має передувати анотація до роботи (обсягом не більше 200 слів), що коротко викладає основні моменти та результати проведеного дослідження. За обсягом основної частини (без списку літератури та таблиць/рисунків) в залежності від вимог методології текст не має перевищувати:

- 8,000 слів (для кількісних робіт)

- 9,000 слів (для якісних робіт)

- 10,000 слів (для робіт, що інтегрують кількісні та якісні фази збору та/чи аналізу даних).

Рубрикація тексту має чітко розділяти короткий вступ, огляд літератури, методи, обговорення результатів (інтерпретацію знахідок) та стислі висновки. Стандартне форматування передбачає шрифт Times New Roman, кегль 12, міжрядковий інтервал 2.  Рекомендований формат оформлення списку літератури – АРА. Бажано не включати в текст роботи більше за 10 таблиць та рисунків. Таблиці, що за розміром більші за одну сторінку, рекомендується виносити в Додатки.