Відповідальність

Використання інформації на веб-сайті

Будь-яка особа може отримати доступ до даного веб-сайту і використовувати його виключно при виконанні умов, викладених нижче, а також чинного законодавства України.

Користувач має право переглядати інформацію на даному веб-сайті виключно в цілях отримання інформації для особистих потреб. Категорично забороняється розповсюдження інформації, отриманої на даному веб-сайті, зміна і виправлення її за всяку ціну або передача третім особам в комерційних цілях без письмового дозволу ТОВ «Тейлор Нельсон Софрез Україна».

Авторські права

Будь-які  найменування, логотипи і торгові знаки, які зустрічаються на даному сайті, за винятком окремо зазначених випадків, є торговими знаками, які належать і використовуються ТОВ «Тейлор Нельсон Софрез Україна» та групою компаній TNS. Категорично забороняється використання або неналежне застосування цих торговельних знаків або будь іншої інформації, яка міститься на даному сайті, крім випадків, зазначених на веб-сайті ТОВ «Тейлор Нельсон Софрез Україна».

Будь-яке відтворення матеріалів даного веб-сайту можливе тільки з письмового дозволу ТОВ «Тейлор Нельсон Софрез Україна».

При публікації будь-якої інформації з сайту ТОВ «Тейлор Нельсон Софрез Україна» в ЗМІ обов’язково потрібно робити посилання на джерело даних. При публікації даних в Інтернет посилання на джерело повинно бути активним гіперпосиланням на відповідну сторінку веб-сайту http://www.tns-ua.com/.