Стратегії взаємодії зі споживачами

customer-strategies-lead-image-620x200

Для успішних і прибуткових компаній клієнти — це ключовий актив, що дозволяє бізнесу зростати. Це зростання можливе через залучення нових споживачів та підвищення у існуючих мотивації до додаткових покупок. Важливу роль у формуванні задоволення споживача продуктом (позитивного споживацького досвіду) такі компанії відводять також і працівникам своєї компанії.

Успішні компанії формують базу лояльних споживачів, створюють і послідовно підтримують на високому рівні їх досвід споживання продукту, зосереджуючись на областях, що дійсно мають найбільше значення для споживачів. Ці компанії не просто працюють над підвищенням залучення до роботи працівників своєї компанії, але створюють внутрішню культуру високих досягнень, яка дозволяє надавати щось більше, ніж стандартний набір продуктів та послуг, що і стимулює подальше зростання бізнесу.

Рішення, які ми пропонуємо, дадуть можливість компаніям оптимізувати послуги і процеси, що допоможе якісно обслуговувати споживачів-клієнтів.

Customer Complete — це наш новий підхід до інноваційного управління відносинами зі споживачами. Ми допоможемо вам зорієнтуватися в складній інформації про ваших споживачів, зібраної з різних джерел, та, використовуючи її, підвищити віддачу від ваших витрат на обслуговування споживачів.

Kantar Україна пропонує найбільш повний набір інструментів для генерації споживацьких інсайтів з інформації, отриманої з різноманітних каналів комунікації — традиційних, цифрових каналів, соціальних медіа, а також з аналізу поведінки працівників та повсякденної взаємодії зі споживачами.

В рамках експертизи у побудові стратегії взаємодії зі споживачами ми допомагаємо вам у вирішенні таких завдань, як:

  • Утримання споживачів, підвищення їх лояльності та задоволеності;
  • Розвиток відносин зі співробітниками, управління брендом роботодавця;
  • Управління діловою репутацією;
  • Підвищення ефективності внутрішніх робочих процесів;
  • Зростання повторних продажів за рахунок вдосконалення досвіду використання продукту/послуги.

 

  • Відносини зі споживачами
  • Залученість співробітників
  • Безперервний зворотній зв'язок з клієнтами

Наші галузі експертизи:

Бренди та комунікаціїDigitalІнновації та розробка продуктуЯкісні дослідженняРитейл та покупці