Digital

CL

Нові можливості маркетингу в епоху цифрових технологій

Технології невпинно змінюють поведінку споживачів, формулюють нові завдання маркетингу. Маркетингові інсайти повинні відображати нову динаміку ринку, ринкове середовище сьогодення: у наш час для досягнення успіху необхідно вчасно та ефективно реагувати на можливості, які виникають у зв’язку із розвитком нових технологій та появою нових типів даних.

У Kantar, ми постійно інвестуємо у нові технології і джерела даних для збільшення глибини досліджень та їхньої загальної цінності. Свої класичні дослідницькі підходи ми доповнюємо такими методами, як: моніторинг соціальних мереж, методології з використанням мобільного зв’язку (опитування, моніторинг серфінгу, тощо), збір технометричних даних Інтернет трафіка, вивчення аудиторій соціальних медіа. Таким чином, ми допомагаємо вам краще розуміти сучасні ринкові процеси, забезпечуємо відповідність даних досліджень вимогам епохи цифрових технологій.

Ми є експертами у царині інтегрованого маркетингу та фахово вирішуємо задачі найбільш ефективного використання цифрових засобів у контексті традиційних медіа. Ми проводимо найбільш комплексне глобальне дослідження поведінки споживачів в епоху цифрових технологій, відстежуючи зміни, які відбуваються в житті споживачів, та, допомагаючи вам приймати рішення, які спонукатимуть розвиток бізнесу.

  • Інтегрований маркетинг
  • Дослідження за допомогою цифрових технологій

Наші галузі експертизи:

Бренди та комунікаціїСтратегії взаємодії зі споживачамиІнновації та розробка продуктуЯкісні дослідженняРитейл та покупці