Нові продукти та послуги

Ми кидаємо виклик традиційним підходам до моделювання, що базуються на агрегованих даних. Наші моделі, побудовані на рівні кожного окремого споживача, з високою точністю відображають справжній вплив на ринок нового продукту або послуги та значно підвищують точність прогнозування.

Розширення портфелю товарів та послуг для забезпечення приросту.
Нові продукти і послуги — це суть бізнесу. Але ми живемо в світі, де понад 80% нових продуктів не мають успіху. В TNS, ми знаємо, як подолати бар’єри, з якими зіштовхуються інновації, і розробили дійсно успішну стратегію для розвитку портфеля продуктів.
Наш підхід до моделювання ґрунтується на аналізі даних на індивідуальному рівні на відміну традиційного моделювання на агрегованих даних.

Ми визначаємо реальний вплив ідеї на ринок з самого початку її розробки, в тому числі її вплив на поточний портфель продуктів компанії. Наші інструменти дозволять вам зосередити інновації навколо найбільш потенційних концептів розвитку продукту з самого початку, підготувати точний бриф для розробки продукту та розробити потужну стратегію запуску продукту для приросту ваших доходів.