Соціально-політичні дослідження

Political

Інформування галузей соціальної політики та політичного процесу

Потреби громадян швидко змінюються. Урядова політика і соціальні програми мають реагувати на цю зміну потреб. А в часи економічної нестабільності ще й наростає тиск стосовно звітності щодо витрат – це стосується як урядів і політичних партій, так і неурядових організацій.

Існує потреба у проведенні надійних, інноваційних досліджень, які б спрямовували розробку політик і політичних стратегій, а також оцінювали їх ефективність та рентабельність інвестицій.

Kantar займає провідну позицію у соціально-політичних дослідженнях у світі. У соціально-політичному підрозділі працює понад 500 дослідників у більше ніж 40 країнах. Соціально-політичний підрозділ Kantar має унікальні можливості проводити дослідження будь-яких соціальних проблем, у будь-якому середовищі.

Kantar Україна має багаторічний досвід та бездоганну репутацію щодо проведення соціально-політичних досліджень як на території України, так і в інших країнах СНД.

Ми допомагаємо в прийнятті рішень в широкому спектрі політичних питань: здоров’я, освіта, соціальні послуги, навколишнє середовище, ринок робочої сили, політика сім’ї, громадський транспорт, безпека на дорогах, правосуддя, інтеграція у громаду – і це лише деякі сфери.

Ми надаємо політичним партіям стратегічні консультації під час проведення виборів і соціальних опитувань.

Нижче наведена наша експертиза: