Корпоративна соціальна відповідальність

TNS Україна має активну громадську позицію. Ми співпрацюємо з різними організаціями, щоб змінювати себе та Україну на краще

«Молодь освоює маркетинг»

З 2006 року наша компанія є співорганізатором Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із маркетингу імені Ігоря Ткаченка «Молодь опановує маркетинг», який ми проводимо з Українською Асоціацією Маркетингу. (дізнайтесь більше – ссылка на наши пресс-релизы)

Стипендійний фонд імені Ігоря Ткаченка в НаУКМА

З 2008 року наша компанія є партнером Національного університету «Київо-Могилянська академія» у проведенні конкурса на отримання стипендій кращими студентами у сфері PR і соціології, які надаються Стипендійним фондом імені Ігоря Ткаченка. (дізнайтесь більше – ссылка на наши пресс-релизы)

Підтримка української армії та допомога вимушеним переселенцям

Ми підтримуємо наших бійців у зоні АТО. Для цього ми співпрацюємо з громадянським рухом «Спільна справа» (должна быть зашита гиперссылка http://www.spilnasprava.com/ua/) та регулярно надсилаємо необхідні бійцям речі. У 2014 році компанія TNS відмовилась від проведення корпоративного свята на новий рік та на зекономлені гроші закупила NN теплові зорів для наших бійців.

Також ми не забуваємо про дітей бійців АТО та вимушених переселенців. Ми співпрацюємо з проектом «Юні. Діти понад усе» (должна быть зашита гиперссылка https://www.facebook.com/yuni.razom) та допомагаємо їм організовувати заходи та майстер-класи для діточок. Більше про соціальну діяльність компанії дізнайтесь на нашій сторінці Facebook https://www.facebook.com/TnsUkraine