Youtube посунув Вконтакте: рейтинг популярних сайтів за березень

У першій трійці лідерів за охопленням зміни — завдяки незначному зростанню охоплення, Youtube піднявся на друге місце змістив Вконтакте на третє, при цьому Google.com + Google.com.ua як і раніше на 1 місці, такі дані інтернет-дослідження Kantar TNS CMeter.

Зростання також спостерігалося у Parimatch.com і Novaposhta.ua, а зменшення охоплень у новинних ресурсів Obozrevatel.com і Segodnya.ua, за рахунок чого сайт з пошуку роботи Work.ua піднявся з останнього на 23 місце. У порівнянні з лютим, місцями також обмінялися Prom.ua та Rozetka.com.ua: Prom.ua змістив вниз Rozetka.com.ua.

Повний березневий ТОП-25 виглядає наступним чином:

reytyng03ukr


* Відбулась зміна в методології дослідження: desktop інтернет-користувачі у віці 14-70 років (а не 16-65 як було раніше) за рахунок чого зросла генеральна сукупність і як результат охоплення всіх сайтів в порівнянні з попередніми періодами.

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

  1. Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.
  2. Frame-centric- лічильники встановлені не на сайті, а в фреймі банерної мережі. На даний момент у вимірі більше 2500 сайтів
  3. User-centric- панель охоплює близько 5000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних.